Pohádkové klenoty v brněnské Olympii!

09.09.2016    Tisková zpráva

Chcete na vlastní oči vidět cestovní plášť z pohádky Arabela nebo se ocitnout přímo v zámecké komnatě Pyšné princezny? Viděly vaše děti někdy opravdovou váhu hříchů? V obchodním centru Olympia Brno právě odstartovala výstava pod názvem „Svět pohádek“, kde si mohou návštěvníci do 25. září prohlédnout dochované originály kostýmů a rekvizit nejznámějších československých filmových pohádek.

V rámci velké interaktivní výstavy vstoupí návštěvníci do světa československých nebo koprodukčních filmových pohádek. Průřez těmi nejznámějšími přiblíží expozice, ve kterých jsou vystaveny kostýmy z pohádek Tři oříšky pro Popelku, Arabela, Princ a Večernice, Pyšná princezna, S čerty nejsou žerty nebo O princezně Jasněnce a létajícím ševci.

K vidění budou pohádkové kostýmy z Barrandov Studia, jejichž autory jsou legendární kostýmní výtvarníci jako např. Theodor Pištěk (získal Oscara za kostýmy k filmu Amadeus), dále Jarmila Konečná, Marie Franková nebo Jan Kropáček. Vedle dekorací, rekvizit a samotných kostýmů, které patří do sbírky českého kulturního dědictví, je pro návštěvníky obchodního centra připraven také doprovodný program.

Doprovodné víkendové programy a soutěže

Za nejočekávanější kostýmy celé výstavy lze bezesporu označit originály svatebních a plesových šatů z pohádky Tři oříšky pro Popelku, které nejsou běžně k vidění. Tyto šaty uvidí návštěvníci na výstavě o víkendu 24. a 25. září.
V neděli 25. září od 11 do 18 hodin proběhne zábavný program a soutěž o hodnotné ceny. Hlavní soutěž ve skládání puzzle bude určena pro děti do 15 let v doprovodu rodičů, prarodičů nebo starších sourozenců. Prvních deset nejrychlejších soutěžících postoupí do finále, kde se rozhodne o celkovém vítězi. Ten získá dětský pokoj v hodnotě 50 tis. Kč a odměněni krásnými cenami budou i další soutěžící. Nedělní program pak svou účastí obohatí herec Pavel Trávníček, představitel prince z nejslavnější filmové pohádky Tři oříšky pro Popelku, který zároveň předá hlavní cenu vítězi. Po celý den bude kromě hlavní soutěže probíhat také stavba čokoládových komínů s charitativním podtextem.
 
“Jedná se o ojedinělý projekt ve spolupráci s největším evropským kostýmním a rekvizitním fundusem Barrandov. Na výstavě najdou návštěvníci našeho obchodního centra skvosty českého kulturního dědictví, originály rekvizit a kostýmů, které znají z českých, slovenských a koprodukčních filmových pohádek, a které nosili nejslavnější čeští herci, jako například Libuše Šafránková, Vladimír Menšík, Helena Růžičková, Jiří Sovák nebo Ondřej Vetchý. Pozornějšímu oku neunikne ani Rumburakova tajemná zřícenina, ve které jsou uloženy prsteny princezny Arabely a svítící křišťálová koule. Opravdový klenot bude k vidění o víkendu 24. - 25. 9., kdy jen pro tyto dny vystavíme i originály plesových a svatebních šatů z pohádky Tři oříšky pro Popelku. V tomto rozsahu a pojetí se jedná o premiérovou výstavu v České republice a věříme, že nadchne návštěvníky každého věku,” zve na výstavu marketingová manažerka centra Olympia Klára Piňosová.
 
Zdarma přístupná výstava je umístěna ve všech pasážích obchodního centra Olympia Brno po celý týden, od pondělí do pátku v čase 8 do 23 hodin a o víkendu od 8 do 24 hodin.
Termín výstavy: 8. - 25. 9. 2016, více informací o výstavě na www.olympia-centrum.cz a Facebooku centra.
 

 

 

Tiskové zprávy

Londýn v Praze. Obchodní centrum Arkády Pankrác se promění v britskou metropoli
09.03.2017    Tisková zpráva

Londýn v Praze. Obchodní centrum Arkády Pankrác se promění v britskou metropoli

Projít se po Hyde Parku, navštívit Buckinghamský palác nebo Wimbledon mohou v březnu návštěvníci OC Arkády Pankrác v Praze. Ve dnech 9. až 29. března proběhne v obchodním centru výstava „V zajetí Londýna“, která představí významná místa britské metropole. V pátek 10. března v 9 hodin proběhne na Arkádách tisková konference k zahájení výstavy za účasti Jan Thomson, britské velvyslankyně v Praze.

Zobrazit více
I love motorky
02.02.2017    Tisková zpráva

I love motorky

Luxusné motorky, rýchlosť, adrenalín, dizajn a sila. Toto všetko vám prinesie exkluzívna výstava I ♥ MOTORKY, ktorá bude prebiehať od 6. do 26. februára 2017. Návštevníci majú zároveň jedinečnú šancu zapojiť sa počas výstavy do súťaže a získať štýlový skúter YAMAHA N-MAX.

 

Zobrazit více
Logopedická konference v Brně u příležitosti dne porozumění koktavosti a křest knihy Ilony Kejklíčkové – Vady řeči u dětí
18.11.2016    Tisková zpráva

Logopedická konference v Brně u příležitosti dne porozumění koktavosti a křest knihy Ilony Kejklíčkové – Vady řeči u dětí

Občanské sdružení LOGO ve spolupráci s dalšími partnery pořádá v pondělí 24. října v Brně Logopedickou konferenci u příležitosti XIV. ročníku Mezinárodního dne porozumění koktavosti. Konference se zúčastní přední tuzemští odborníci na tuto narušenou komunikační schopnost a jejím cílem je získat nové vědomosti a poznatky v souvislosti s koktavostí, poruchami chování, ADHD nebo propojování sociálních, zdravotnických a vzdělávacích služeb. V rámci konference proběhne také křest knihy Vady řečí u dětí od logopedky Ilony Kejklíčkové. 

Zobrazit více
Pravěcí giganti v Brně – co jste o výstavě nevěděli
10.11.2016    Tisková zpráva

Pravěcí giganti v Brně – co jste o výstavě nevěděli

Až do ledna mají návštěvníci areálu před Nákupním centrem Královo Pole v Brně možnost si prohlédnout největší a nejzajímavější obyvatele naší planety, kteří žili před 10 tisíci lety. Kolekce vyhynulých zvířat, která je zde v rámci výstavy „Doba ledová – Giganti“ k vidění, je v současné době největší a nejucelenější kolekcí trojrozměrných modelů zvířat z doby ledové v životní velikosti ve střední Evropě. Na tvorbě paleontologických rekonstrukcí (tzv. PaleoArt) se podíleli nejen odborníci z řad vědců, ale také zkušení umělci – sochaři a modeláři. O český unikát mají zájem také v zahraničí.

Zobrazit více
Svetoznáma značka Jaguar zaparkuje priamo v OC CENTRAL
05.09.2016    Tisková zpráva

Svetoznáma značka Jaguar zaparkuje priamo v OC CENTRAL

Už čoskoro na vás v OC CENTRAL čaká unikátna výstava mapujúca históriu značky Jaguar od prvých modelov, ktoré vznikli medzi dvoma svetovými vojnami až po súčasnosť. Príďte sa pozrieť na legendárne športové žihadlá, ktoré takmer 80 rokov ohurujú svojou dokonalosťou. Vystava bude zahrňať 10 historických a 5 súčasných vozidiel  značky Jaguar.

Zobrazit více
Výstava realistických modelů vyhynulých zvířat doby ledové startuje v Brně
16.09.2016    Tisková zpráva

Výstava realistických modelů vyhynulých zvířat doby ledové startuje v Brně

Modely vyhynulých zvířat v životní velikosti, lovící neandrtálce i kostru mamuta nabídne nová výstava Giganti doby ledové v Brně. Od září do ledna budou mít návštěvníci areálu před Nákupním centrem Královo Pole v Brně možnost si prohlédnout tehdejší největší a nejzajímavější obyvatele naší planety. Prostřednictvím výstavy, která se vydá do minulosti staré 10 tisíc let, bude k vidění 18 vyhynulých tvorů z doby ledové z různých koutů světa. Výstava potrvá od 23. září 2016 do 15. ledna 2017 a otevřena bude denně od 9 do 19 hodin.

Zobrazit více
Technické a produkční zajištění návštěvy hlavy státu
11.07.2016    Tisková zpráva

Technické a produkční zajištění návštěvy hlavy státu

Při své letošní oficiální návštěvě kraje Vysočina mino jiné prezident České republiky navštívil i Vesnici Kraje Vysočina roku 2015, obec Martínkov.

Zobrazit více
Výstava vozů Jaguar přijede do brněnské Olympie
26.04.2016    Tisková zpráva

Výstava vozů Jaguar přijede do brněnské Olympie

Unikátní výstava luxusních sportovních modelů automobilové značky Jaguar dorazí do jihomoravské metropole. Ve dnech 6. až 22. května proběhne expozice i s bohatým doprovodným programem pod názvem Svět Jaguaru v obchodním centru Olympia Brno.

Zobrazit více
Slavné pohádkové kostýmy
16.08.2016    Tisková zpráva

Slavné pohádkové kostýmy

Jak se oblékaly princezny v pohádkách a jaké rekvizity se při natáčení pohádek používaly? V obchodním centru Olympia Brno to ukáže výstava pod názvem „Svět pohádek“, kde si mohou návštěvníci ve dnech 8. – 25. září prohlédnout dochované originály kostýmů a rekvizit nejznámějších československých filmových pohádek.

Zobrazit více
Projeďte se v Jaguaru nebo ho vyhrajte na týden na výstavě  v obchodním centru Arkády Pankrác
06.04.2016    Tisková zpráva

Projeďte se v Jaguaru nebo ho vyhrajte na týden na výstavě v obchodním centru Arkády Pankrác

Ve dnech 7. až 27. dubna proběhne v OC Arkády Pankrác v Praze výstava luxusních sportovních modelů automobilové značky Jaguar. Návštěvníci si mohou nejen na vlastní oči vozy této legendární britské značky prohlédnout, ale také je mohou při projížďce řídit. 

Zobrazit více
Policie ČR slaví 25 let, v Olympii proběhne unikátní výstava
27.06.2016    Tisková zpráva

Policie ČR slaví 25 let, v Olympii proběhne unikátní výstava

Obchodní centrum Olympia Brno bude od 7. do 24. července hostit ojedinělou výstavu, která doprovází letošní oslavy 25. výročí Policie ČR. Výstava nese podtitul Policejní dopravní vozidla v historii a současnosti.

Zobrazit více
Carmen 30
01.01.2016    Tisková zpráva

Carmen 30

Ke 30. výročí od vzniku a prvního vystoupení připravuje třebíčská hudební skupina Carmen svůj historicky největší projekt v podobě show s názvem "NA CAFE!", která je připravovaná na 7. května 2016.

Zobrazit více
Arkády oslaví 25. výročí Policie ČR výstavou!
23.05.2016    Tisková zpráva

Arkády oslaví 25. výročí Policie ČR výstavou!

Zákon dorazí na Arkády! Od 1. do 21. června proběhne v obchodním centru Arkády Pankrác výstava V zajetí bezpečnosti s podtitulem Policejní dopravní vozidla v historii a současnosti. Návštěvníci se budou moci seznámit s historií Policie ČR a zhlédnout vývoj policejního vozového parku od 20. let minulého století až po současnost. Každá historická dekáda bude na výstavě zastoupena dobovým policejním vozem. Součástí výstavy bude také bohatý víkendový program s interaktivním vyžitím pro rodiče i děti.

Zobrazit více
Adventní setkání partnerů regionu JE Dukovany v Mohelně
18.12.2015    Tisková zpráva

Adventní setkání partnerů regionu JE Dukovany v Mohelně

Ve čtvrtek 3. prosince, první adventní týden, proběhlo tradiční předvánoční setkání spojené s krásnou hudbou, dobrým jídlem a pitím.


Zobrazit více
TV Nova točila reportáž s přívěsem Agados
26.04.2016    Tisková zpráva

TV Nova točila reportáž s přívěsem Agados

Již tuto sobotu bude v pořadu Rady ptáka Loskutáka odvysílána reportáž o převážení stavebního a zahradního materiálu. A jaké je praktické řešení převozu pro zahrádkáře, chalupáře, kutily a další? Přívěs za osobní automobil.

Zobrazit více
Vánoční koncert cimbálové muziky Grajcar v Třebíči na Vinohrádku
29.10.2015    Tisková zpráva

Vánoční koncert cimbálové muziky Grajcar v Třebíči na Vinohrádku

Cimbálová muzika Grajcar z Dolních Bojanovic vystoupí v Třebíči ve čtvrtek 10.12. na Vinohrádku nad Babou. Nechte se v předvánočním čase naladit v příjemném prostředí plném krásné cimbálové hudby, výborného jídla a pití.

Zobrazit více
Nové Interiérové studio se otevřelo v Sykora Home v Praze
23.10.2015    Tisková zpráva

Nové Interiérové studio se otevřelo v Sykora Home v Praze

Firmy Prüm, Palatti, SWN Moravia, Lighthome a Finská sauna po úspěšné spolupráci v showroomech v Brně a Českých Budějovicích otevírají společně Interiérové studio také v Praze, v Sykora Home.

Zobrazit více
Arkády Pankrác se proměnily v lyžařské středisko
16.10.2015    Tisková zpráva

Arkády Pankrác se proměnily v lyžařské středisko

Tento týden se pražské obchodní a společenské centrum Arkády Pankrác proměnilo ve stylové lyžařské středisko. V rámci výstavy V zajetí lyží, která se zde koná až do konce října, návštěvníci uvidí nejen novinky lyží či stylového oblečení sezony 2015/2016, ale prohlédnout si mohou také špičkové vybavení pro snowboarding a běžkování. 

Zobrazit více
Agados rozšiřuje výrobu speciálních přívěsů pro potřeby ozbrojených sil
14.08.2015    Tisková zpráva

Agados rozšiřuje výrobu speciálních přívěsů pro potřeby ozbrojených sil

Společnost AGADOS spol. s r.o. z Velkého Meziříčí získala pozici jednoho z největších  evropských výrobců přívěsů a předního výrobce v České republice právě díky své orientaci na  potřeby zákazníků. Opřeni o tradici české strojírenské výroby vítězí díky vysoké kvalitě  zpracování a modernímu designu.

Zobrazit více
MiniGOLFOVÉ léto v brněnské Olympii
13.07.2015    Tisková zpráva

MiniGOLFOVÉ léto v brněnské Olympii

Přijďte si zasoutěžit v zajímavých golfových i minigolfových disciplínách, hraje  se o luxusní postel Saffron a další atraktivní ceny! Léto v Olympii už téměř tradičně patří golfu a minigolfu. Od čtvrtka 16. července do neděle 30. srpna na návštěvníky centra čeká hned několik stanovišť pro tuto stále oblíbenější volnočasovou aktivitu.

Zobrazit více
DIAMOND RACE ve čtvrtek odstartuje od brněnské Olympie
12.06.2015    Tisková zpráva

DIAMOND RACE ve čtvrtek odstartuje od brněnské Olympie

Ve čtvrtek 18. června odstartují luxusní vozy již 6. ročník extravagantní, sportovně  charitativní rally Diamond Race 2015. Nenechte si ujít bohatý doprovodný program,  kterým provede moderátor Leoš Mareš, a start od obchodního centra Olympia Brno!

Zobrazit více
Olympia Brno se promění ve velký přístav
10.02.2015    Tisková zpráva

Olympia Brno se promění ve velký přístav

Navštivte  od 19. února do 8. března brněnskou Olympii a okouzlí Vás pohled na „perly“  vodních hladin na výstavě “Svět jachet”. Motorové čluny, plachetnice, jachty, nekonečný mořský svět, dobrodružství, sport, dovolená,  zajímavosti i  příslušenství to je unikátní výstava, která zavede návštěvníky obchodního centra  do kouzelného světa lodí na vodních plochách řek, jezer, moří a oceánů.

Zobrazit více

Náš tým

Vedení firmy

Eva Aulíková - D.A.N. production, s.r.o. - asistentka, účetní
Eva Aulíková
asistentka, účetní

Ve firmě jsem informační křižovatkou.

+420 568 840 502 ústředna
+420 724 994 255
aulikova@dan-production.cz
Jan Avkovský - D.A.N. production, s.r.o. - jednatel
Jan Avkovský
jednatel

V agentuře řídím finance a ekonomiku.

+420 777 577 214
avkovsky@dan-production.cz
Luboš Denner - D.A.N. production, s.r.o. - jednatel
Luboš Denner
jednatel

Ve firmě řídím kreativitu, projekty a obchod.

+420 775 577 220
denner@dan-production.cz
Mgr. Roman Hudeček - D.A.N. production, s.r.o. - vedoucí produkce
Mgr. Roman Hudeček
vedoucí produkce

V agentuře vedu oddělení produkce, zejména technické části a realizaci projektů.

+420 739 642 673
produkce@dan-production.cz
Jiřina Procházková - D.A.N. production, s.r.o. - reklama a propagace
Jiřina Procházková
reklama a propagace

Mám na starosti realizaci veškeré reklamy a propagace.

+420 775 677 216
propagace@dan-production.cz

D.A.N. production, s.r.o.

IČ: 25337092
DIČ: CZ25337092
Bankovní spojení: UCB
Číslo účtu: 2108861629/2700

Sídlo společnosti

Kaprova 42/14
110 00 Praha 1
Česká republika